KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5908319
nr 590 8319
Etsning
1700/1800-tal, 15x17
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2009
kl 19:43:20
13/7 16:27:52